1 MYR نرخ رینگیت مالزی به BHD دینار بحرین


اخرین بروزرسانی : Mon, 27 Jan 2020 17:44:05 +0000

1RM
نرخ رینگیت مالزی
یا 1 MYR به BHD: =
0.09265 BD
دینار بحرین
قیمت ارز : 0.09265


اخرین بروزرسانی : Mon, 27 Jan 2020 17:44:05 +0000

نرخ رینگیت مالزی vs دینار بحرین. 10 روز گذشته
Date نرخ رینگیت مالزی دینار بحرین
Friday, 01/24/2020 1 MYR = 0.09268 BHD
Thursday, 01/23/2020 1 MYR = 0.09274 BHD
Wednesday, 01/22/2020 1 MYR = 0.09253 BHD
Tuesday, 01/21/2020 1 MYR = 0.09265 BHD
Monday, 01/20/2020 1 MYR = 0.09285 BHD
Sunday, 01/19/2020 1 MYR = 0.09297 BHD
Saturday, 01/18/2020 1 MYR = 0.09297 BHD
Friday, 01/17/2020 1 MYR = 0.09279 BHD
Thursday, 01/16/2020 1 MYR = 0.09265 BHD
Wednesday, 01/15/2020 1 MYR = 0.09243 BHD
زمان واقعی نمودار MYR/BHD or (نرخ رینگیت مالزی / دینار بحرین)
نرخ رینگیت مالزی به دینار بحرین و دینار بحرین به نرخ رینگیت مالزی
MYR BHD MYR BHD
5 MYR = 0.4632 BHD 53.9665 MYR = 5 BHD
10 MYR = 0.9265 BHD 107.9331 MYR = 10 BHD
20 MYR = 1.8530 BHD 215.8662 MYR = 20 BHD
50 MYR = 4.6325 BHD 539.6654 MYR = 50 BHD
100 MYR = 9.2650 BHD 1079.3308 MYR = 100 BHD
300 MYR = 27.7950 BHD 3237.9924 MYR = 300 BHD
500 MYR = 46.3250 BHD 5396.6541 MYR = 500 BHD
1000 MYR = 92.6500 BHD 10793.3081 MYR = 1000 BHD
مبدل ارز
MYR